← Terug naar de website
Urban Feminine Dansschool · Nijmegen

Dans als de baddest versie van jezelf

Welkom bij de leukste urban feminine dansstudio van Nijmegen. Wat leuk dat je bij ons komt dansen, we verwelkomen je graag op de dansvloer!

2e groep altijd 50% korting
Bekijk ons aanbod en prijzen ↓ Proefles inplannen

Ons aanbod & prijzen

Abonnementen

Word lid & dans mee

⭐ Meest voordelig
Jaar
abonnement
vanaf€540 / jaar
12 maanden · zomer inbegrepen
  • Bepaal je startdatum zelf
  • Je abonnement gaat pas in vanaf jouw opgegeven startdatum
  • Ontvang vrijblijvend één gratis LadiesNight workshop naar keuze
  • Krijg €10 korting op elke LadiesNight workshop
  • 50% korting op een workshop abonnement
  • Pauzeer 1 tot 2 maanden bij uitzonderlijke situaties
1 groep · €540
2 groepen · €810 2e groep 50% korting
Halfjaar
abonnement
vanaf€320 / half jaar
6 maanden · zomer inbegrepen
  • Bepaal je startdatum zelf
  • Je abonnement gaat pas in vanaf jouw opgegeven startdatum
  • Ontvang vrijblijvend één gratis LadiesNight workshop naar keuze
  • Krijg €5 korting op elke LadiesNight workshop
1 groep · €320
2 groepen · €480 2e groep 50% korting
Workshop
abonnement
€70 p/m
Volg onbeperkt onze LadiesNight workshops
  • All-inclusive dansworkshops; hapjes, drankjes, dansjes, video's, good vibes
  • Wisselende dansstijlen in urban feminine thema
  • Gemiddeld vijf tot zes workshops per maand
  • Maandelijks opzegbaar
Ben jij jonger dan 18 jaar en wil je gebruikmaken van Stichting Leergeld? Neem dan even contact met ons op, dan regelen we het samen. Neem contact op →

Let op: Stichting Leergeld vergoedt soms maar een deel van het bedrag. Het eventuele restant betaal je zelf.

Losse opties

Liever flexibel?

Rittenkaart
€175
Dans je liever flexibel mee?
  • 10 lessen vrijblijvend naar keuze
  • 5 maanden geldig
  • Flexibel in te zetten bij elke vaste les in ons lesrooster
Losse les
€20
Losse workshop
Anderhalf uur€30
Twee uur€35
Cadeaubon Op zoek naar een leuk cadeautje? Geef een cadeaubon, gepersonaliseerd en op maat gemaakt. Ik geef mijn wensen door →
Vergelijk

Alle opties op een rij

Jaar€540Voordeligst Halfjaar€320 Rittenkaart€175
Looptijd12 mnd6 mnd10 lessen
Bepaal je startdatum zelf✓✓✓
Vaste plek in de les✓✓–
Korting op LadiesNight workshops€10€5–
1 Gratis LadiesNight workshop–✓–
Workshop abonnement voor €35 i.p.v. €70✓––
Pauzeren (1 tot 2 maanden)✓––
Betalen in termijnen mogelijk✓✓–
Niet tevreden? Geld terug (2 weken)✓✓–
Geen inschrijfgeld✓✓✓

Wil jij een proefles komen doen?

Voel eerst of het klikt, doe vrijblijvend een gratis proefles.

Plan een gratis proefles ✦
🔒 Veilig betalen via iDEAL & incasso ✓ Geen inschrijfgeld ✓ Bepaal je startdatum zelf 📍 Riverland Healthcentre, Nijmegen
Word jaarlid€540 voor 12 maanden, zomer inbegrepen Bekijk →